Mail Gönderin ?


DANIŞMANLIK

Bilgisayar destekli iş çözümleri, işletmelerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Ama bu uygulamalar belirli bir paket dahilinde kurulan, hazır uygulamalar değildir. İş çözümü uygulamaları genel olarak iç süreçlerini yeniden yapılandırmayı, disiplin altına almayı ve standartlaştırmayı gerektirir. Bu noktada sektörel bilgi, fonksiyonel uygulama bilgisi kadar önemlidir.


AVASSOFT

Endüstriyel sektörlerde çok geniş bir uygulama deneyimine sahip olan AVASSOFT; Yazılım, Uygulama, Teknik, İş ve Süreç danışmanlışı hizmetleriyle işinizi çok kolaylaştıracaktır.


LOGO ürünleri Satış-Eşitim-Destek ve Danışmanlık

LOGO ürünleri satış, eşitim, destek ve danışmanlışı konusunda firmamız hizmet vermektedir. AVASSOFT, ürün ve IT bileşenleri seçimi konusunda size destek olurken, sekörünüze özel projeleri uzman kadrosu ile hayata geçirmektedir.


Yazılım Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri

LOGO ERP ürünleriyle ilgili entegrasyon ve arayüz uyarlama gerektiren konularda LOGO uyarlama araçları ile çözümler geliştirilmektedir.


Raporlama ve İş Analizi çözümleri

AVASSOFT Bilişim uzman kadrosuyla karmaşık, hazırlanması zor, süreklilik ve konsolidasyon gerektiren raporlama ihtiyaçlarıyla ilgili özel çözümler sunmaktadır. Hazırlanan raporların LOGO ürünleri içerisinden veya farklı platformlarda alınması sağlanmaktadır.


Sektörel Çözümler

Finanstan üretime, malzeme yönetiminden satın almaya, bordrodan teklif yönetimine firmaların ihtiyaçları bulundukları sektöre göre farklılık gösterebilmektedir. Bu farklılılar ERP çözümlerinde uyarlama ihtiyaçlarının yanı sıra sektörel çözüm gereksinimlerini de beraberinde getirmektedir. AVASSOFT, konusunda uzman firmalar ile birlikte çalışarak firmaların sektörel ihtiyaçlarını anahtar teslim projeler ile çözümlemektedir. Bu çözümler arasında Depo Yönetimi, Mobil Çözümler, Sıcak-Soğuk Satış, Web entegrasyonu, B2B-B2C ve CRM gibi daha pek çok farklı proje sayılabilir.

SİZE UYGUN PLANLAMA

Her firmaya uygun ve verimli olacak planlamayı yapıyoruz ve çözüm odaklı çalışıyoruz bunu da sizinle paylaşıyoruz

SİZE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun fiyat çalışmamızı yapıp ona göre teklif aşamamızı hazırlıyoruz

EN UYGUN DESTEK PLANLAMASI

Firmanıza ve size en uygun destek paketini hazırlıyor ister telefon destek, ister uzak bağlantı desteği, ister yerinde destek ihtiyacınız doğrultusunda destek paketinizi planlıyoruz

SİZE ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

En son aşamada size ve firmanıza özel müşteri temsilcisi atıyor ve sınırsız destek alabilmenizi sağlıyoruz. İşleriniz kesintisiz devam süreci oluşturuyoruz