AVASSOFT Logo Çözüm Ortağı olarak Kobi ve Kurumsal logo ürünlerinin SATIŞ-EĞİTİM ve PROFESYONEL DESTEK hizmetini vermekteyiz.Uzman yazılımcılarımız ve profesyonel saha ekibimiz ile sektörde isminden bahsettiren ve bununla gurur duyan bir firmayız.
Logo ürünleri Satış-Eğitim-Destek hizmetlerini dilerseniz aşağıdaki numaraları arayarak alabilirsiniz
Sabit Hat : 0850 303 7550 
GSM : 0507 759 8463

2.39.00.00 sürümünde, oluşturulan e-Fatura ve e-Arşiv faturalarının LogoConnect uygulamasına giriş yapmadan Ticari sistem üzerinden gönderilebilmesi için e-Devlet menüsü eklenmiştir.


e-Devlet menüsü sadece LogoConnect üzerinden yapılan e-fatura ve e-arşiv gönder işlemlerinin hızlıca uygulama üzerinden yapılabilmesine olanak sağlamakta olup LogoConnect alt yapısı üzerinden çalışmaktadır.

e-Devlet menüsü altındaki e-Fatura Gönder, Gelen E-Faturalar , e-Arşiv Gönder modüllerini kullanabilmek için;

LogoConnect uygulamasının ilgili terminalde çalışıyor olması aynı şekilde LogoConnect çalışma alanında e-Fatura ve e-Arşiv gönderme işlemleri ile ilgili ayarların yapılmış olaması gerekmektedir.

e-Devlet menüsü altındaki işlemler LogoConnect uygulaması ile birebir entegre çalışmaktadır, LogoConnect üzerindeki yapılandırma ayarları yapılmadan Ticari sistem üzerinden bu özelliklerin kullanımı mümkün değildir.

LogoConnect'deki e-Fatura, e-Arşiv göndermek için gerekli ayarlara ek olarak Ticari sistem'de sadece SYS'deki Kuruluş Bilgileri altında bulunan LogoConnect Kullanıcı Girişi seçeneği altındaki LogoConnect kullanıcı bilgilerinin girilmiş olması gerekmektedir.

 

Program kataloğu altındaki Register.bat çalıştırılarak LBSCONNLIB.dll ve LDXCComApi.dll dosyalarının ilgili terminalde register edilmiş olması gerekir.

 

LogoConnect kataloğu altındaki 'deki LCSetup.exe çalıştırılarak LogoConnect ve Ticari Sistem için program folder ve data folder adres bilgilerinin doğruluğu kontrol edilmelidir.


E-Fatura Gönder

E-Fatura gönder seçeneğine basıldığında LogoConnect uygulmasına Sistem işletmeninde (SYS) belirtilen kullanıcı ile login olunarak LogoConnect e-Fatura gönder penceresinin Ticari sistem üzerinden açılmasını ve e-Fatura gönderme işleminin hızlıca yapılabilmesine olanak sağlanır.
Gelen E-Faturalar seçeneğine tıklandığında LogoConnect uygulamasındaki gelen e-Fatura penceresinin uygulama üzerinden açılması ve gelen e-faturalar ile ilgili işlemleri hızlıca yapılabilmesine olanak sağlanır.E-Arşiv Gönder

E-Arşiv Gönder seçeneğine tıklandığında LogoConnect e-Arşiv gönder penceresinin Ticari sistem üzerinden açılmasını ve e-Arşiv gönderme işleminin hızlıca uygulama üzerinden yapılabilmesine olanak sağlanır.