KURUMSAL

2007 Yılında sektöre giren AVASSOFT firmamız söktörel gereksinimlere cevap ve çözüm yaratabilmek için müşteri destek alanında ciddi atılımlar yapmış ilk olarak Pendik daha sonra Tuzla/Aydınlı ve Gebze bölgesinde AVASSOFT firmasının şubelerini açmıştır.
Avassoft Logo yazılım departmanı, tasarım departmanı ve saha ekibi ile tüm sorularınıza cevap verebilecek nitelikte bir iş gücüne sahiptir. 200 den fazla logo müşterisine çözümler sunarak kendini kanıtlamış bir firmadır.
Sektörde firmaya özel müşteri temsilcisi atayıp 7/24 hizmet veren ilk ve tek firmayız , KOBİ’lerin girişimcilik, yaratıcılık, yenilikçilik, yüksek katma değer ve istihdamla; global serbest piyasalar içinde ağırlığını sürdürülebilir şekilde ortaya koyduğu bir ekonomik model hayal etmektedir.

AVASSOFT sunduğu ürün ve hizmetlerle, müşterilerin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmaktadır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha kârlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini sunmaktadır.

Müşterilerilerin koşulsuz mutluluğu Logo için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiği ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem vermektedir. "Toplam Kalite Yönetimi"ni bir yönetim felsefesi olarak benimser ve politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartları gözeterek müşterilerle yakın ve sıcak ilişki sürdürmektedir.

Daha rahat yaşamayı sağlayarak insanı özgürleştiren bir araç olarak gördüğü teknolojinin, insana ve çevreye saygı içinde geliştirilmesini savunmaktadır. Faaliyetlerinde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmekte, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşımlar göstermektedir.


Size Hizmet Ediyoruz

SİZE UYGUN PLANLAMA

Her firmaya uygun ve verimli olacak planlamayı yapıyoruz ve çözüm odaklı çalışıyoruz bunu da sizinle paylaşıyoruz

SİZE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun fiyat çalışmamızı yapıp ona göre teklif aşamamızı hazırlıyoruz

EN UYGUN DESTEK PLANLAMASI

Firmanıza ve size en uygun destek paketini hazırlıyor ister telefon destek, ister uzak bağlantı desteği, ister yerinde destek ihtiyacınız doğrultusunda destek paketinizi planlıyoruz

SİZE ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

En son aşamada size ve firmanıza özel müşteri temsilcisi atıyor ve sınırsız destek alabilmenizi sağlıyoruz. İşleriniz kesintisiz devam süreci oluşturuyoruz