Satış Provizyon Dağıtım Fişleri Destek Dokümanı

0 Yorum

Dağıtım sektöründeki provizyon (karşılık ayırma) özelliğin karşılamak için Malzeme Yönetimi \ Hareketler altına "Satış Provizyon Dağıtım Fişleri" eklenmiştir. Bu fişle verilen hizmet faturalarının satış faturalarına dağıtılması sağlanmıştır. İlgili tutarlar STLINE tablosunda DIFFPRICE kolonuna yazılmaktadır. Maliy...

Okumaya Devam Et

MyLogo Hesap Ayarları Ve Kur İşlemleri

0 Yorum

MYLOGO HESAP AÇMA İŞLEMİ

www.mylogo.com.tr sayfasına ulaşılarak ana sayfada bulunan kullanıcı bilgileri girişinin yapıldığı menünün altında "Yeni Hesap" butonu ile hesap açma işlemi başlatılır.Bu link ile aşağıda ekran görüntüsü olan pencereye ulaşılır ve önceli...

Okumaya Devam Et

Özel Koda Göre Entegrasyon

0 Yorum

Ürün : GOPLUS / TIGER PLUS / TIGER ENTERPRISE

Bölüm: Genel Muhasebe

SİCİL ÖZEL KODUNA GÖRE ENTEGRASYON

HR ürünlerinde yer alan sicil kartında girilmiş olan özel koda göre personel muhasebeleştirme işleminin yapılabilmesi sağlanmıştır.
Sicil kartlarında özel kod bilgisinin girildikten sonra ti...

Okumaya Devam Et

Muhasebe Bağlantı Kodları Destek Dokümanı

0 Yorum

Muhasebe bağlantı kodları bölümü ile muhasebe entegrasyonu için gerekli olan hesap kodlarının ilgili kart ve fişlere otomatik olarak atanması ve muhasebe fişi entegrasyonun kolay bir şekilde yapılması sağlanabilmektedir.

Özellikle günlük faaliyetleri yoğun işletmelerde işlemlerin muhasebeleştirilmesi son derece kolaylaşmakta ve zam...

Okumaya Devam Et

Malzeme Virmanı Destek Dokümanı

0 Yorum

Malzemeler arası miktar/stok aktarımı için ve/veya farklı bir amaç için alınmış malzeme miktarının bir kısmı yada tamamı sabit kıymet olarak kullanılmak istendiğinde, malzemeler arası aktarım yapılarak ilgili malzeme giriş yapılmış miktarın sabir kıymet kartına aktarımı sağlanabilir.

Malzeme Yönetimi / İşlemler menü se&ccedi...

Okumaya Devam Et