Shift+F10 Sık Kullanılan Metinler

0 Yorum

Logo ürünlerinde browserlar haricinde kart ve fişlerde sık kullanılan metinlerin kopyalanarak veya elle yazılarak kaydedilmesi,ayrıca bu kopyalanan metinlerin seçilerek ilgili alana yapıştırılması Shift+F10 - Sık Kullanılan Metinler özelliği ile sağlanabilmektedir.Kullanım detaylarına bu makaleden erişebilirsiniz.

 

 

<...

Okumaya Devam Et

Personel Harcamalarının Form Ba-Bs'ye Yansımaması

0 Yorum

Şirket içinde yapılan personel harcamalarının Form Ba ve Form Bs'ye yansımaması amacıyla 2.37 versiyonu ile beraber satın alma ve satış dağıtım modülünden girilen alınan ve verilen hizmet faturalarının Detaylar sekmesine "Personel ve Diğer Masraflar" kutucuğu eklenmiştir.

 

 

Bu kutucuğun işaretli olduğ...

Okumaya Devam Et

Fiş Numaralamada Sıralama Kriteri

0 Yorum

Fiş Numaralamada Sıralama Kriteri

Satınalma ve satış faturaları için yapılan fiş numaralama işleminde, numaralanacak olan faturaların hangi bilgiye göre sıralanacağının kontrolünün kullanıcıda olması amacıyla 2.46.00.00 versiyonda fiş numaralama ekranına "Sıralama Kriteri" kolonu eklenmiştir.Bu özellik ile ilgili ayrıntılara...

Okumaya Devam Et

İrsaliye Bağlantıları

0 Yorum

İrsaliye Bağlantıları

İrsaliyeler içerisinden ilgili irsaliye ile bağlantılı olan fişlerin listelenmesi amacıyla 2.46.00.00 versiyonda F9 menüye "İrsaliye Bağlantıları" seçeneği eklenmiştir.Seçenek ile ilgili ayrıntılara bu makaleden erişebilirsiniz.

İrsaliye satırı üzerindeyken açılan "İrsaliye Ba...

Okumaya Devam Et

2.50.00.00 Versiyon e-Defter Geliştirmeleri

0 Yorum

2.50.00.00 versiyonda yapılan e-Defter geliştirmeleri ile ilgili ayrıntılara ulaşmak için bu makaleden yararlanabilirsiniz.

 

   1-  İşyeri bazlı çalışan firmalar için hem şubeli hem de şubesiz e-defter verilmesi engellenmiştir:

İşyeri bazlı çalışan firmaların aynı vergi numarasına sahip işyerler...

Okumaya Devam Et