Logo Navigator Kurulumu

0 Yorum

Microsoft Office 2010 64-bit sürümünde 32 bit eklenti desteğini sonlandırmıştır. 32 bit eklentiler Microsoft Office tarafından desteklenmediği için bu sürümde yer alan Excel üzerine Logo Navigator kurulamaz. Logo Navigator’ın kullanılabileceği ortamları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

 

Bunları Biliyormuydunuz?...

Okumaya Devam Et

Yüklenilen KDV Listesi Beyannameleri

0 Yorum

27.01.2009 tarih ve 53 seri nolu KDV Sirkülerinde de belirtildiği üzere; mükellefler, Ocak/2010 vergilendirme döneminden itibaren gerçekleşen iade hakkı doğuran işlemleri için geçerli olmak üzere KDV iade taleplerini, indirilecek KDV, yüklenilen KDV ve satış faturaları listeleri ile iade için ibrazı istenilen durumlarda güm...

Okumaya Devam Et

"The Expiration Date of Your License Has Arrived" Mesajı...

0 Yorum

Uygulamalarımızın çalıştırıldığı bilgisayarın tarihinin ileri veya geri alınarak değiştirilmesi durumunda "The Expiration Date of Your License Has Arrived" mesajı ile karşılmaktadır. Çözüm önerilerini bu makalede bulabilirsiniz.

Mesajın nedeni çalışılan bilgisayarda işletim sisteminin tarihinin değiştiril...

Okumaya Devam Et

Kampanya Kartlarında SQLINFO Kullanımı

0 Yorum

Kampanya kartı içerisinde olmayan alanlar yada başka bir tabloda değer getirmek için SQLINFO fonksiyonu kullanılabilir.

 

Örnek : Sipariş yada Fatura içerisinde birden fazla malzemeye aynı indirimi yapmak için SQLINFO fonksiyonu kullanılması.

 

Malzeme Kodu        &...

Okumaya Devam Et

Malzeme Virmanı

0 Yorum

24 Ocak 2011 tarihinde çıkartılan 2.05.00.00 sürümünde, bu tarih aralığında geçerli olan LEM kullanıcılarının ürünlerinde görerek kullanabilecekleri   Malzeme Virman İşlemi  bulunmaktadır. Malzeme Yönetimi / İşlemler menü seçenekleri arasına “ Malzeme Virmanı “ eklenerek malzemelerin vir...

Okumaya Devam Et